אם בחרת בזוגיות עם אבא לילדים מנישואים/קשרים קודמים, עברתם לגור ביחד וכל זה עוד לפני שהפכת לאמא ביולוגית בעצמך..

אז חשוב שתדעי שמועדון החברות הזה הוא בשבילך!

 

אמא משלבת יקרה

בואי נהיה כנות… אף אחת לא חלמה בצעירותה שתהיה אמא משלבת ותיאלץ להתמודד עם אחד התפקידים ההוריים המורכבים שקיימים היום בתוך תא משפחתי נכון?

לכן, אם גם את…

בחרת בזוגיות עם הורה לילדים מנישואים/קשרים קודמים ואת נכנסת לזוגיות הזאת ללא ילדים משלך
מחפשת מקום חם ואמפתי שמבין אותך באמת ודרכו תוכלי לצמוח ולהתפתח כבת זוג וכאמא משלבת
כמהה להקשיב וללמוד מנשים כמוך שנמצאות בנעלייך ומבינות את עולם המשפחות המשולבות מקרוב
סקרנית להיחשף לתוכן בלעדי עבור אמהות משלבות עם ידע וכלים מעשיים ופרקטיים לחיזוק החוסן הפנימי שלך

אז את ממש לא צריכה לחפש יותר!

אני נרגשת להשיק את מועדון החברות והתוכן של אמא משלבת עבור נשים אמיצות שקיבלו על עצמן סטטוס לא פשוט מתוך אמונה באהבה ובהזדמנות שנייה ורוצות מכל הלב לצלוח את מסע המשפחה המשולבת

בואי נשלב ונשתלב ביחד

הצטרפי אלינו עכשיו !

מועדון האמהות החורגות לשעבר – האמהות המשלבות של היום !
מרחב עוטף ומחבק לנשים שמתמודדות עם מורכבויות מעט שונות מנשים גרושות עם ילדים שנכנסו לפרק ב׳. זהו מועדון לנשים שנכנסו לזוגיות עם אב/אלמן עם ילדים כאשר הן עצמן הגיעו ללא ילדים לזוגיות. כאן תמצאי מרחב שמבין אותך באמת – כי ״זר לא יבין זאת״ !

אם את רוצה לוודא שזה מה שאת זקוקה לו...

בדקי כאן האם המועדון הזה בשבילך

מהו מועדון החברות והתוכן של
אמא משלבת?

המועדון הזה הולך להיות עבורך בית חם, המקביל לבית המשפחה המשולבת שלך. זה מועדון תוכן לחיים ובית שתמיד יהיה זמין עבורך, כל עוד תחפצי בו ובמחיר שלא יגרום לך להרגיש שאת צריכה להיות בו כל הזמן. 

לבית הזה תוכלי להרגיש שייכת במלוא מובן המילה ותקבלי גישה חופשית לכל החדרים בתוכו!

תהיה לך הזדמנות לצאת למסע משולב פנימי חדש, שישפיע לטובה לא רק עלייך, אלא גם על הזוגיות שלך ועל המשפחה המשולבת שאת מטפחת.

המסע הזה יקרה במרחב עוטף ומוגן, רחוק מהרעש, החשיפה והשיפוטיות של הרשתות החברתיות באווירה רגועה, חיובית ומעצימה שתעניק לך בטחון ושליטה על חייך.

מה תקבלי
כחברה במועדון?

ספריית ״נטפליקס״ מתחדשת, עם הצצה לשיחות וראיונות שלי עם נשים שמכירות מקרוב את עולם המשפחות המשולבות במגוון נושאים

 

תוכן שלא תמצאי בשום מקום אחר לנשים ואימהות שבחרו בזוגיות עם הורה לילדים מזוגיות קודמת

הטבות מיוחדות
לתכנים, סדנאות ולאירועים
שאינם כלולים במנוי ורלוונטיים רק לאימהות משלבות

חשיפה והיכרות עם אנשי מקצוע שמכירים הכי מקרוב את החיים במשפחה משולבת

לתרום ולהיות חלק מקהילה צומחת ומתפתחת  לה זקוקה כל אמא משלבת 

פורום פרטי ומאובטח 
להתייעצות ושיתופים שיהיה זמין לך בכל עת מבלי לחשוש שהשיתוף שלך יגיע ל״עיינים הלא נכונות״

מהי עלות ההצטרפות למועדון החברות והתוכן של אמא משלבת ?
59 ש״ח לחודש בלבד!

מנוי חודשי מתחדש

שניתן לבטל בכל עת ובקלות

גישה לעולם תוכן שלא תמצאי בשום מקום אחר
להיות חלק מקהילה צומחת ומתפתחת שתמיד תהיה זמינה עבורך
מפגש קבוצתי אונליין מדי חודש ובהמשך גם מפגשים פיזיים ברחבי הארץ
פורום להתיייעצות עם מור וחברות המועדון (מחוץ לרשתות החברתיות)
הכרות ופגישות ייעוץ מוזלות עם נשות מקצוע מעולם המשפחות המשולבות
הטבות מיוחדות לתכנים ולאירועים שאינם כלולים במנוי

שאלות ותשובות

כל מה שרצית לדעת על מועדון החברות של אמא משלבת לרווקות בזוגיות עם גרושים+

ההבדל הוא שברשתות החברתיות הכל יותר מוגבל ופרוץ. כאן את תרגישי במרחב יותר אינטימי ובטוח בלי לחשוש שהשיתוף או ההתייעצות שלך יגיעו ל״עיניים הלא נכונות״. תקבלי כאן תוכן ייחודי רק לרווקות (ללא ילדים משלהן) שבחרו בזוגיות עם הורה לילדים מנישואים קודמים. המועדון הזה יכיל נשים שמבינות אותך, לא ישפטו אותך, מדברות את שפתך ורואות אותך. מרחב בו תוכלי ללמוד, להתפתח, ולהרגיש באמת מובנת ועטופה

הפורום של המועדון הוא אזור שמחולק לחדרים על פי נושאים בו תוכלי לשתף ולהתייעץ איתי ועם אמהות משלבות כמוך. את הפורום את מקבלת כבונוס עם המנוי שלך, ותהיה לך גישה בלתי מוגבלת אליו אם תזדקקי לתמיכה, עצות או סתם אוזן מבינה מנשים שיודעות עם מה את מתמודדות.

אני רק מבקשת ממך לשמור על תרבות דיון ושיח מכבד ואמפטי בדיוק כפי שאני דואגת לשמור ולהדגיש את הנושא בקהילת הפייסבוק שלנו. 

מנויים חודשיים מתחדשים אוטומטית כל 30 יום. מינויים אינם ניתנים להחזר לאחר חידושם במועד החיוב. אם את צריכה לבטל, אנא עשי זאת לפני תאריך יום החידוש כדי למנוע חיובים בחשבונך 

חשוב לי להגיד שלא! המועדון הוא לא תחליף לייעוץ אישי מקצועי כי כל אחת מגיעה בסופו של דבר עם הרקע הייחודי והאישי שלה. כל מי שבוחרת להיות כאן זה על אחריותה הבלעדית אבל בהחלט אני יכולה להבטיח לך שהחברות במועדון תעזור לך להתפתח, ללמוד ותחסוך לך זמן ולא מעט כסף.

מן הסתם ככל שהמועדון יגדל ויכיל יותר מידע ותוכןֿ כך המחיר גם יעלה. בתקופת ההשקה וההרצה של המועדון המחיר ישאר אותו דבר 🙂

אל דאגה יקירה, כל ההקלטות של המפגשים/הרצאות/סדנאות לייב שיהיו במועדון יהיו פתוחות וזמינות לך לצפייה בזמן שנוח לך באזור האישי שלך (כל עוד את חברת מועדון)

לא ! המועדון והתוכן בו ייעודי לנשים ואמהות משלבות בלבד

קודם כל חשוב לי לומר שהאתר והפלטפורמה יהיו בהרצה בחודשים הקרובים ומן הסתם ייתכנו תקלות טכניות שלכולן תמיד יהיה פיתרון. במידה ונתקלת בבעיה – תכתבי לי כאן: imameshalevet@gmail.com ואני מבטיחה לעשות את כל המאמצים לטפל בה בהקדם האפשרי ולהעניק לך מענה מהיר.

שימי לב, הרשמה למועדון תתאפשר החל מהתאריך: 16.3.2024

החזון של בית אמא משלבת - מועדון החברות והתוכן הבלעדי !

להיות אמא משלבת יכול להיות תפקיד מתגמל, אך גם מאתגר מאד. זהו סטטוס עם דינמיקה ייחודית הדורשת הבנה, אמפתיה ותמיכה ייחודית. כמייסדת ומנהלת הקהילה הראשונה בישראל לאמהות משלבות (משנת 2019), אני מבינה את החשיבות של מרחב בטוח ולא שיפוטי בו אמהות משלבות יכולות להתכנס, להתחבר, לשתף, וביחד לחוות יותר סיפוק, ביטחון והצלחה במסע המשפחה המשולבת שלהן.

במועדון החברות החדש שלי תמצאי מידע רב המותאם לצרכים של אמהות משלבות שבחרו בזוגיות עם אבא לילדים מזוגיות קודמת והן עצמן נכנסו לזוגיות ללא ילדים משלהן . אני מציעה לך מגוון רחב של משאבים, תוכן, כלים ועצות ממומחים המכסים מגוון רחב של נושאים כגון: משמורת משותפת במשפחה משולבת, כלים והדרכה איך להתמודד עם המורכבות והקשיים עם הילדים של בן הזוג או התמודדות בקונפליקט גבוהה עם האקסית (הגרושה). תלמדי לפתח אסטרטגיות תקשורת מובילות, על חשיבות עריכת הסכמים וצוואות במשפחה משולבת, נושאים פיננסים, זוגיות, מיניות ועוד. 

המטרה והחזון שלי היא לספק לאמהות משלבות מרחב עם ידע וכלים לשגשג בתפקידן, תוך קידום מערכות יחסים בריאות וצמיחה אישית – מרחב שלא היה קיים בשנותיי הראשונות כאמא משלבת וכיום אני יודעת כמה אמהות משלבות זקוקות לו.

כולנו מכירות בחשיבות של טיפול עצמי וצמיחה אישית עבור אמהות משלבות במסע המשפחה המשולבת. מועדון החברות הזה יספק לך מגוון של משאבים המוקדשים לטיפוח הרווחה שלך, עצות בריאות לחיים, והזדמנויות להתחבר עם נשים שעשו בחירה דומה לשלך ועם יועצות מובילות המתמחות במשפחה משולבת.

על ידי הצטרפותך למועדון, לא רק תקבלי תובנות ותמיכה חשובות, אלא גם תתרמי לקהילה מתפתחת שמטרתה להעצים ולרומם את האמהות המשלבות בישראל, אמהות שכל כך זקוקות וראויות לכך. אני מאמינה שעל ידי יצירת מרחב איכותי בעל שיח פורה ומכבד, מלא באמפתיה והכלה ש״זרה לא תבין זאת״, נוכל ליצור השפעה חיובית על חיינו כאימהות משלבות ועל חייהן של אמהות משלבות העתיד ומשפחותיהן.

הצטרפי היום למועדון החברות של אמא משלבת וגלי את הכוח, הידע והתמיכה המגיעים לך במסע האמהות המשלבת שלך. רק ביחד נצליח לשלב ולהשתלב בתוך האתגרים וכמובן לחגוג ביחד את הניצחונות, לבנות גשרים וקשרים מתמשכים וכמובן להכניס יותר שליטה לחיינו.